aeromexim
 
wyszukaj        

  Przejdź do: Kategoria » Pistolety do dekoracji i znaków drogowych » MASPROJECT »
Nazwa produktu:
MASPROJECT
Opis:

AEROMETAL S.A. ustawicznie wprowadza innowacje w produkowanym sprzęcie, adresowanym dla profesjonalistów ceniących jakość, jak również korzyści i zyski wynikające z użycia nowego sprzętu. AEROMETAL stworzył MASproject – czyli nowy pomysł na nakładanie szpachli, gipsów, tynków etc.
MASproject pozwala nanosić szpachle przy użyciu klasycznego sprzętu natryskowego, z gwarancją doskonałych rezultatów.
MASproject jest bardzo praktycznym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem dla tych, którzy nanoszą masy szpachlowe na ściany.
Nakładając szpachle ręcznie poświęca się dużo więcej czasu, niż na tą samą pracę wykonaną z pomocą MASproject, nie mówiąc o tym, że ręczne nakładanie to dużo cięższa praca.
Alternatywne rozwiązania dla MASproject, które aktualnie można znaleźć na rynku, nie mogą w pełni satysfakcjonować odbiorców końcowych. Sprzęt Airless ( w osłonie powietrza), który wymaga dużych inwestycji – trudnych do zamortyzowania w krótkim czasie, na co składa się wysoki koszt urządzenia i wielkość powierzchni, za wyrównanie której zapłata, zrównoważyłaby poniesiony wkład inwestycyjny.
MASproject jest praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu można uzyskać doskonałe efekty pracy oszczędzając czas i pieniądze. Dodatkowym atutem jest fakt, że MASproject może współpracować z większością zbiorników ciśnieniowych używanych do aplikacji farb strukturalnych.
Jest to doskonałe rozwiązanie – pierwszy markowy sprzęt z gwarancją, dla wszystkich pracujących w budownictwie, którzy gipsują, tynkują bądź szpachlują duże powierzchnie.


Charakterystyka:

Przewody powietrza i produktu:
Długości 5 m, przewód produktu z szybkozłączkami, dla łatwości łączenia i rozłączania zbiornika ciśnieniowego i pistoletu. Pistolet wyposażony w regulacje umożliwiające dostosowanie do lepkości i czyszczenie pistoletu.

MASproject pistolet
Zaprojektowany i wyprodukowany z materiałów wysokiej jakości, odpornych na działanie wody, takich jak: PTFE, stal nierdzewna, lekkie stopy aluminium z niską zawartością krzemu.
Pistolet jest wyposażony w standardową dyszę produktu nr 7, oraz dyszę powietrza nr 01. To wyposażenie umożliwia perfekcyjne dozowanie materiału w procesie wygładzania powierzchni. ( Spytaj sprzedawcę o inne możliwe opcje).

KULKI CZYSZCZĄCE
Kulki z gąbki o długiej żywotności, umożliwiają szybkie i bardzo skuteczne czyszczenie wnętrza przewodów produktu.

WYJŚCIE PRODUKTU 3/4”GAS
Przeznaczone jest do podłączenia do zbiornika ciśnieniowego z szybkozłączem.
Zastosowanie:

-dekoracja
-przemysł budowlany


Start      |      Oferta      |      O firmie      |      Kontakt